CENNIK NASIENIA BUHAJÓW

           Wszystkie ceny netto – należy do nich doliczyć 8% podatku VAT. Ceny zawierają już opłatę na rzecz Stacji Unasieniania, dostarczającej zamówione nasienie do miejsca wskazanego przez hodowcę (kontenera inseminatora obsługującego stado lub kontenera hodowcy w gospodarstwie). A także koszt dowozu nasienia przy dostawie bezpośredniej do hodowcy.

BUHAJE CZARNO – BIAŁE HF

           Wszystkie ceny netto – należy do nich doliczyć 8% podatku VATCeny zawierają już opłatę na rzecz Stacji Unasieniania, dostarczającej zamówione nasienie do miejsca wskazanego przez hodowcę (kontenera inseminatora obsługującego stado lub kontenera hodowcy w gospodarstwie). A także koszt dowozu nasienia przy dostawie bezpośredniej do hodowcy.

BUHAJE CZERWONO – BIAŁE HF

BUHAJE SIMENTAL MLECZNY (FLECKVIEH)

/jał. za nazwą buhaja – można używać do krycia jałówek (dokładna inf. na karcie buhaja) g. buhaj genomowy, tzn. nie mający jeszcze klasycznej wyceny na córkach

W ofercie posiadamy również nasienie seksowane kilkunastu wybranych buhajów. Aktualną ofertę, a także instrukcję o warunkach użycia nasienia seksowanego można zna-leźć na naszej stronie internetowej www.hgplus.pl Zainteresowanych hodowców prosimy o kontakt – udzielimy wówczas pełnej informacji.

474 views