Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o. jest w Polsce jedynym oficjalnym przedstawicielem spółdzielni farmerów holenderskich CRV (dawniejsze Holland Genetics). Jest to firma dominująca na tamtejszym rynku hodowlanym i to właśnie z jej programu pochodzą buhaje, oferowane w Polsce przez naszą spółkę.
       Holenderska Genetyka Plus Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2006 r. Przedstawiamy Państwu bardzo bogatą ofetę buhajów holsztyńsko-fryzyjskich - są to te same buhaje, których nasienie używają aktualnie hodowcy w Holandii, Europie i na całym świecie. Poza tym oferujemy również nasienie buhajów skandynawskich czerwonych VR (Viking Red), pochodących z programu hodowlanego firmy Viking Genetics, utworzonej przez hodowców z Danii, Szwecji i Finlandii. W ciągłej sprzedaży mamy również nasienie buhajów ras mięsnych: Belgijskiej Błękitno-Białej, Simental i Limousine.
       W HG Plus Sp. z o.o. pracuje dwóch doradców, którzy współpracują bezpośrednio z hodowcami w terenie i u których można zamawiać nasienie. Obszar działania każdego z nich pokazano na mapce, zamieszczonej na podstronie "Kontakt z nami". Warto wiedzieć, że nasienie wszystkich naszych buhajów zdeponowane jest w firmie Bullsem w Pruszkowie k. Warszawy i to właśnie stamtąd realizowane są wszystkie dostawy dla Państwa.
       Życzymy przyjemnych i trafnych wyborów buhajów z naszej oferty i wielu związanych z tym sukcesów hodowlanych !